המלצות אורחים

"מאוד נקי ואסתטי וגם קרוב לנחלים"
יום חמישי נסענו למעיין ברוך להתארח בצימרים מקסימים וחדישים. זוג+2. במקום 2 חדרי שינה, סלון עם טלויזיה, מקרר, מיקרוגל, פינת קפה ומקלחת. בחוץ שולחנות עם נוף מטורף. מאוד נקי ואסתטי וגם קרוב לנחלים. שבת סמוך למקום ניתן לרכוש גחנון ביצה ב 16 שח מומלץ בחום.
"המלצה חמה!"
המלצה חמה ממש על הקמפינג בכפר הנופש מעיין. היינו לילה אחד בשבוע שעבר, באוהל שהבאנו מהבית. מזרונים לקחנו של המקום והם היו מצויינים! מקלחת ושירותים - נקיים ומתוקתקים, לי זה היה ממש חשוב. לכל אורך האתר יש נחל זורם, המים צלולים אבל קרים, לנו זו הייתה התרעננות כיפית, הילדות נהנו מאוד. האתר היה מלא אבל העומס לא מאוד הורגש והיה מרחב לכל אחד. המון שולחנות פיקניק - יתרון חשוב! לא תמיד יש מספיק באתרים... הקפדה על ניקיון - ציון 10! כל הזמן עברו וניקו ופינו פחים, גם בשבת. הקרבה לגן הצפון מעולה! התפנקנו בארוחת שישי של המבורגרים במסעדת קלומפוס המעולה, וכמובן היה לנו זמין כשגילינו ששכחנו יוגורט לארוחת בוקר 🙂 למחרת טיילנו בתל דן ויאללה הבייתה. מחכים כפר לפעם הבאה!
"היה מצוין!"
"ישנו בצימרים חדשים שנפתחו בחניון הלילה - נקי, מסודר, מרווח, חניה צמודה, שטח סגור ומעיין זורם בתוך השטח... לקחנו את הזמן באיזי, כל יום עשינו אטרקציה אחת."

מאיה ברלין | 5.8.2020
"המלצה רותחת!"
"בקתות חדשות לגמרי, ברמה ממש גבוהה, שני חדרים בכל צימר, מזגנים, מקלחת, שירותים ומטבחון. זה ממש קרוב לנחל החצבאני ואפילו יש שכשוכיות קטנות לילדים שעוברות ממש ליד הצימרים. השירות היה מדהים, חניה עם אפליקציה לפתיחת השער, החלפת מגבות וניקיון פחים כל יום, כל דבר שביקשנו ישר נענה בחיוב."
הקודם
הבא